Medewerkers

Verkoop Binnendienst    
Bert Sprenkeling
072-5412333       verkoopcg@schuurman.nl
Justin Freijser 072-5412333 verkoopcg@schuurman.nl
Patrick Meester 072-5412333 verkoopcg@schuurman.nl
     
Verkoop Buitendienst    
Mark Fransen 06-53847258 mfransen@schuurman.nl
Ronald Hoogstrate 06-50255503 rhoogstrate@schuurman.nl
Ronald Kwee 06-50255508 rkwee@schuurman.nl
Marco Klaver 06-50255509 mklaver@schuurman.nl
Robert Smit 06-50255502 rsmit@schuurman.nl
Wiliam Keijsers 06-50255493 wkeijsers@schuurman.nl
     
Inkoop    
Marc Burgering
072-5412300 mburgering@schuurman.nl
Wilco Hagen 072-5412300 whagen@schuurman.nl
Jolanda Groen 072-5412300 jgroen@schuurman.nl
     
DTP/Marketing    
Yvonne van Veelen - Hoekstra    072-5412300 yhoekstra@schuurman.nl
stock-indicator
verder winkelen naar winkelmand
Feedback geven
Vul hier de naam in van uw nieuwe order, als u deze leeg laat zul er een naam automatisch voor u gegenereerd worden.
Annuleren Toevoegen
Vul hier de naam in van uw nieuwe "mijn assortiment".
Annuleren Toevoegen